Dziecko

Autka w wersji cabrio

Nie tylko dzieci, ale nawet dorośli lubią zdalnie sterowane zabawki, bo dostarczają wiele wrażeń. Szczególnie jeżeli mają spore rozmiary i można w nich samodzielnie jeździć. Takie modele posiadają elektryczne zasilanie i są przeznaczone do trzeciego roku życia. 

Jak wyglądają samochody cabrio dla dzieci? 

auta na akumulator cabrioW sklepach z zabawkami znajdziemy modele samochodów, którymi dzieci mogą samodzielnie jeździć. Są to modele do złudzenia przypominające prawdziwe modele, jakie możemy spotkać na ulicy. Dzieci bardzo lubią naśladować rodziców, a w takim pojeździe mogą się poczuć jak prawdziwi kierowcy. Auta na akumulator cabrio posiadają co prawda zdalne sterowanie, ale służy ono głównie rodzicom, ponieważ w razie konieczności mogą oni pilotem kierować pojazd. Taka funkcja przydaje się w trakcie długiego spaceru, kiedy może się okazać, że maluch zechce wyjść z pojazdu i trzeba będzie go prowadzić. Autka na akumulator są głównie przeznaczone dla dzieci od trzeciego roku życia, ale znajdziemy też modele dla maluchów, które niedawno ukończyły dwunasty miesiąc życia. Ponieważ siedzenie kierowcy i pasażera, w przypadku dwuosobowych modeli, posiadają pasy bezpieczeństwa, to maluchy nie wypadną w trakcie jazdy. Samochody cabrio oznaczają, że nie mają dachu i wchodzi się do nich górą, gdyż drzwi się nie otwierają. Są to pojazdy przeznaczone do poruszania się po równym terenie, gdyż mają niskie zawieszenie i jadą maksymalnie z prędkością pięciu kilometrów. Mają klakson, boczne lusterka, a nawet mały bagażnik. 

Dla dzieci takie samochodziki są niesamowicie atrakcyjne, dlatego nic dziwnego, że od kiedy je mają, to już żaden spacer się nie obejdzie bez nich. Cena takiego autka waha się od około trzystu do nawet ośmiuset złotych i zależy ona od modelu i producenta.