Sport

Chciałabym zostać instruktorką kitesurfingu

Moi znajomi prowadza szkołę kitesurfingu. Maja bardzo dużo zapisów i dobrze sobie radzą w tym biznesie. Pomagam im czasem w sezonie i sama często korzystam z ich sprzętu. Kilka lat temu otworzyli swoja szkołę kiedy jeszcze ten sport nie był taki znany u nas w kraju. Sporo osób przekonało się do tej dyscypliny i chętnie z niej korzysta.

Pomagam znajomym w szkole kitesurfingu

szkoła kitesurfingu helZnajomi zaczynali od zera. Sami do wszystkiego doszli. Najpierw byli za granica żeby odłożyć potrzebna kwotę pieniędzy na kupienie lokalu a także potrzebnego sprzętu. Za granicą pokochali kitesurfing i to ich zmotywowało do działania. Po powrocie do kraju otworzyli szkołę i nie żałują swojej decyzji. Obydwoje bardzo angażują się w przekazywanie swojej wiedzy chętnym osobom, które się do nich zgłaszają żeby nauczyć się kitesurfingu. Szkoła kitesurfingu hel może pochwalić się sporymi osiągnięciami i wyróżnieniami, które udało jej się zdobyć. Znajomi zatrudniają sprawdzona kadrę i w sezonie maja spory ruch dlatego czasem do nich wpadam żeby pomóc im w prowadzeniu szkoły. Jestem wówczas odpowiedzialna za zapisywanie chętnych osób i wypełnianie z nimi wszystkich formalności. Bardzo im kibicuję i mam nadzieję, że szkoła kitesurfingu hel będzie się nadal tak dobrze rozwijać. Warto spełniać swoje marzenia i robić wszystko żeby osiągnąć postawione sobie cele. Moi znajomi są dla mnie motywacja i tak jak oni staram się realizować swoje marzenia.

Kitesurfing tak bardzo mi się spodobał, że chciałabym zostać instruktorką żeby móc uczyć dzieci i młodzież. Szkoła kitesurfingu hel moich znajomych na pewno będzie moim pierwszym miejscem zatrudnienia. Znajomi już o tym wiedzą i czekają na moje uprawnienia, które zamierzam zdobyć jak najszybciej. Sama nie sądziłam że ten sport tak mi się spodoba.