Ślub i wesele

Ciekawy wieczór panieński

Są w życiu wydarzenia, których odpowiednia organizacja pozwala na stworzenie wspaniałych wspomnień. Jednym z nich jest wieczór panieński, który dla pań jest szczególnie ważny, bo daje możliwość doskonałej zabawy w damskim gronie. Jakie są oryginalne pomysły na spędzenie takiej nocy? Kto powinien się zająć organizacją imprezy?

Fotobudka i inne pomysły na wieczór panieński

fotobudka katowiceMariola wzięła ślub dwa tygodnie temu. Jest moją bliską koleżanką ze studiów, dlatego jako pierwszy dowiedziałem się o jej wieczorze panieńskim, którego się strasznie obawiała. Jej siostra zajęła się wszystkimi przygotowaniami, planując nie tylko sam wieczór, a całe dwa dni wspaniałej imprezy! Pierwszego wieczora, panie wybrały się do wynajętego piętra w zaprzyjaźnionym pubie, gdzie czekały wszystkie koleżanki z pracy Marioli. Sprowadziły tam fotobudkę i bawiły się fantastycznie. Na czym polega działanie tego urządzenia? Przede wszystkim, najlepiej jest wystroić się w rozmaite gadżety, które są jej nierozłączną częścią. Cała zabawa polega na tym, że taka fotobudka Katowice, Bytom, czy Kraków posiada różnorodne akcesoria. Dlatego stare weteranki imprez bawiły się równie dobrze, co ich niedoświadczone z tą formą rozrywki koleżanki. Fotobudka od razu drukuje wykonane zdjęcia, więc mamy szybką pamiątkę, która starczy nam na lata. Urządzenie, które znalazło się na imprezie Marioli, pozwalało też na nagrywanie krótkich filmików. 

Po imprezie, najbliższe koleżanki pojechały z Mariolą do SPA, gdzie miały opłacone różnorodne zabiegi. Co prawda, pod koniec dnia już niemal zasypiały, ale wszystkie były zrelaksowane i czuły się fenomenalnie po czynnościach upiększających. Moja koleżanka bardzo dobrze wspomina swój wieczór panieński i twierdzi, że wspomnienia z tej imprezy zachowa do końca życia.