Wnętrze

Do salonu zamówiłem tani narożnik

 

Ostatnio postanowiłem zmienić całkowicie umeblowanie salonu. Chciałem coś zmienić, bo znudziło mnie już patrzenie na te same meble od kilku lat. Do tej pory miałem w salonie komplet wypoczynkowy składający się z kanapy i dwóch foteli. Nie miało to większej funkcjonalności, dlatego tym razem postanowiłem kupić do salonu ogromny narożnik z pufami.

Tanie narożniki znalazłem na giełdzie

tani narożnik na zamówienie do salonuTak się składa, że w moim mieście co tydzień jest giełda. To nic innego jak dzień, w którym na lokalnym bazarze wystawia się najwięcej sprzedawców. I od tego się właśnie zaczęła cała koncepcja ze zmianą umeblowania salonu. Kiedy byłem na takiej giełdzie z rodziną to zobaczyliśmy oferty producentów mebli. Od razu rzucił mi się w oczy tani narożnik na zamówienie do salonu. Nie było się nawet nad czym zastanawiać, bo cena była naprawdę atrakcyjna. Na giełdzie wystawiają się najczęściej początkujące firmy robiące meble, więc ceny są adekwatne do ich doświadczenia w branży. Muszę jednak przyznać, że jakość wykonania takiego narożnika niczym nie odbiega od najdroższych modeli z markowych sklepów meblowych. Jak już wpadł mi w oko narożnik i umówiłem się z właścicielem firmy na pomiar to od razu stwierdziłem, że meble też pasowałoby wymienić. I w taki sposób zamówiłem u jednego człowieka meble do salonu, dzięki czemu cała zmiana wyszła mnie jeszcze korzystniej cenowo. Nie obyło się to wszystko bez małego remontu polegającego na odświeżeniu ścian nową warstwą farby.

Zwykła wyprawa na lokalny bazar okazała się prawdziwym strzałem w dziesiątkę. Skusiłem się na meble, a najbardziej spodobał mi się praktyczny narożnik. Został zrobiony na zamówienie pod konkretne wymiary mojego salonu i prezentuje się w nim naprawdę świetnie. W dodatku narożniki to bardzo praktyczne meble.