Gastronomia

Drinki ze słomką na imprezę

W tym roku jestem osobą odpowiedzialną za urządzenie imprezy karnawałowej w naszej firmie. Co roku organizowane są super imprezy w różnych klimatach. W zeszłym roku były to hawaje. Ludzie zazwyczaj świetnie się bawią na takich wieczorach, a styl w jakim odbędzie się taka impreza wybiera osoba, która jest odpowiedzialna za jej organizację. Co roku jest to ktoś inny. 

Eleganckie słomki z recyklingu

estetyczne słomki ekologiczneW tym roku postanowiłem, że impreza będzie się odbywała w klimacie złotych lat dwudziestych dziewiętnastego wieku. Przy pomocy członków do organizacji takich imprez stworzymy niepowtarzalny, stylowy i elegancki klimat. Oczywiście wszystko zostanie wykonane z wykorzystaniem ekologicznych materiałów. Już nawet zamówiliśmy estetyczne słomki ekologiczne, które będą podawane do drinków. W obecnych czasach kiedy tak wiele mówi się o ekologii, nasza firma również na nią stawia, dlatego my jako organizatorzy musimy się dostosować do ogólnie panujących zasad. Na szczęście firmy zajmujące się takimi drobiazgami już zdążyły się przestawić na ekologię i obecnie mają bardzo duży wybór różnego rodzaju słomek, talerzy, girland i tym podobnych. Na imprezie nie może oczywiście oprócz ozdób, drinków i przekąsek zabraknąć DJ’a, który rozrusza wszystkich w rytm starych przebojów. Mam nadzieję, że moim współpracownikom spodoba się ten klimat. Mam też nadzieję, że ozdoby m.in. estetyczne słomki ekologiczne będą rzeczywiście dobrze wyglądały. 

Wielki dzień się zbliża. Ozdoby poprzychodziły i wygląda to niesamowicie. Okazuje się, że nawet ekologiczne materiały mogą robić efekt wow i pomagać dbać o środowisko. Jutro będziemy umieszczać wszystko w sali konferencyjnej, gdzie będzie parkiet do tańczenia. Już nie mogę się doczekać efektu jaki stworzy wszystko połączone w całość.