Wyposażenie domu

Efektowne listwy przypodłogowe

 

Sposób wykończenia mieszkania dużo mówi o jego właścicielach. Starannie dobrane elementy wyposażenia oraz odpowiednio dostosowane techniki wykończeniowe świadczą o zamiłowaniu do profesjonalizmu i dbałości o detale. W dzisiejszych aranżacjach można wiele sposobów łączyć różne kolory i style.

Polecane listwy przypodłogowe Mardom Decor

stylowe listwy przypodłogowe mardom decorPrzed włączeniem do pomieszczeń projektów meblowych warto zadbać o wszystkie detale techniczne, które pozwolą na atrakcyjne wyeksponowanie wyposażenia. Bardzo chętnie stosowane są w różnych pomieszczeniach rozmaite listwy wykończeniowe, które gwarantują nie tylko ładny wygląd, ale też wysoką estetykę. Wyroby sztukateryjne dostępne są w różnych wymiarach i wzorach. Stylowe listwy przypodłogowe Mardom Decor cechuje oryginalny design i wysoka jakość. Można zakupić listwy w odpowiedniej szerokości – najlepiej dopasować ją do wielkości danego pomieszczenia. Szerokie i bogato zdobione wzory sztukateryjne rewelacyjnie będą się prezentowały w eleganckich i przestronnych wnętrzach. W mniejszych aranżacjach można zastosować węższe listwy i bardziej stonowane. Co istotne – wysokogatunkowe listwy wykończeniowe wykonywane są z trwałego materiału polimerowego, który wykazuje wysoką odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie wilgoci. Takie listwy świetnie nadają się do maskowania różnego rodzaju nierówności, można też za ich pomocą ukryć nieestetyczne przewody kablowe. Listwy wykończeniowe mogą być wykorzystane w pokoju, sypialni, a nawet w kuchni i łazience.

Nowoczesna sztukateria ma znaczenie zarówno funkcjonalne, jak i dekoracyjne. Odpowiednio wybrane rodzaje listew mogą znacząco odmienić całe pomieszczenie. Urządzane wnętrza nabierają atrakcyjnego charakteru, a właściciele domu mogą być usatysfakcjonowani korzystnymi zmianami w otoczeniu.