Wnętrze

Elegancka satyna bawełniana w twojej sypialni

Jeśli jeszcze jej nie znasz, koniecznie musisz dowiedzieć się kilku podstawowych faktów z nią związanych. I na pewno szybko się zaprzyjaźnicie. Mowa o eleganckiej pościeli z satyny bawełnianej, która jest tak miła w dotyku, że nie będziesz mogła doczekać się wieczoru.

Satyna bawełniana to elegancja i miękkość

elegancka pościel z satyny bawełnianejObecna w świadomości konsumentek od całkiem niedawna satyna bawełniana robi furorę wśród nowoczesnych Pań domu. Pościel wykonana z tego rodzaju bawełny jest niesamowicie przyjemna. Gładkość poszewek zapewnia najprzyjemniejsze doznania. A to nie koniec jej zalet. Bo doskonale przepuszcza powietrze, a w upalne noce wręcz chłodzi, czym przypomina nieco tkaniny bambusowe. Przy tym, po przykryciu się szybko oddaje ciepło. Co więcej splot materiału sprawia, że elegancka pościel z satyny bawełnianej nie niszczy się tak szybko jak inne, nawet dobre gatunkowo produkty. Po wielu miesiącach intensywnego użytkowania i prania co kilka- kilkanaście dni na poszwach wciąż nie widać spłowiałych kolorów. Gładka satyna bawełniana jest też odporna na uszkodzenia powstałe na skutek tarcia, więc nie pojawiają się na niej pęczki. Tak przyjemna pościel to również uczta dla oczu. Oprócz typowych, pościelowych wzorów można kupić piękne, nowoczesne komplety poszew zarówno do klasycznych wnętrz z nutką intensywnych kolorów, nowoczesnych, pastelowych sypialń oraz energicznych pokoi młodzieżowych. Różnorodność dostępnych wzorów sprawia, że satyna bawełniana króluje w ofertach sklepów z pościelą wysokiej klasy oraz tańszych sklepików polskich producentów.

Warto mieć w swojej sypialni elegancką pościel z satyny bawełnianej, która długo będzie piękna. A do tego odwdzięczy się łatwością obsługi – wrzucona do pralki szybko wyschnie nie będzie wymagała minut spędzonych nad deską do prasowania.