MedycynaZdrowie i uroda

Gdzie kupić legalny susz?

Marihuanę można zakupić całkiem legalnie, pod warunkiem, że zawiera ona jedynie śladowe ilości THC, a dokładnie tak jest w przypadku suszu konopnego CBD, który możemy zakupić w licznych sklepach internetowych i stacjonarnych. 

Sklepy z legalnym suszem CBD 

legalny suszNie każdy gatunek legalnej marihuany jest godny polecenia, ale tak naprawdę wiele zależy od naszego gustu i preferencji. Natomiast ratuje nas tu bardzo duży wybór suszu, dlatego też każdy powinien znaleźć towar na miarę swoich oczekiwań. Jeżeli chodzi o porównanie oferty sklepów stacjonarnych i internetowych, to lepiej wypadają te drugie. Dlaczego? Ponieważ dla klientów ważny jest asortyment i jego różnorodność, ale także rozsądna cena i znajdują to właśnie w sklepach online. Zwłaszcza, że sklepów internetowych jest dużo więcej niż sklepów stacjonarnych, przynajmniej jak na razie. Legalny susz, jaki mamy dostępny w sklepach, pochodzi wyłącznie od europejskich, renomowanych dostawców. Zdarza się też susz kanadyjski i amerykański, jednak jest on nieco droższy i szczerze mówiąc, klienci wybierają go nieco rzadziej. Legalną marihuanę najlepiej kupować w większej ilości, ponieważ im więcej jej kupimy, tym więcej oszczędzimy. Wtedy uda się nam oszczędzić od dwóch do nawet ośmiu złotych na gramie – w zależności od tego, na jaki gatunek się zdecydujemy. Bowiem różnią się one ceną i najtańszą, legalną marihuanę kupimy za około trzydziestu złotych, a najdroższą za niemal osiemdziesiąt. Różnica w cenie jest spora, ale wszystko zależy od zawartości CBD. 

Oleje konopne są co prawda bardziej popularne, niż susz, ale ten stan rzeczy może niedługo się diametralnie zmienić, bowiem sprzedawcy mocno postawili na ten produkt i znajdziemy już sklepy, które sprzedają wyłącznie legalną marihuanę i żadnych innych produktów konopnych.