Sklepy i zakupy

Ile kosztuje lampa rowerowa?

Wielu z nas zapewne zastanawia się, jakiego rodzaju oświetlenie wybrać do swojego roweru. Wbrew pozorom, na to pytanie nie jest prosto odpowiedzieć. Jednak większość cyklistów oraz ludzi z branży, zdecydowanie stawia na oświetlenie ledowe. 

Ledowe lampy rowerowe

lampa rowerowa ledCo jest ważne w lampach rowerowych? Oczywiście to, żeby zapewniały jak najszerszy kąt widzenia, a także żeby miały zdolność oświetlenia co najmniej kilkunastu metrów przed jednośladem. Jednak nie wolno nam bagatelizować roli tylnej lampy, ona, w wersji led, jest nie tylko bardzo mocna, ale znacznie bardziej widoczna dla nadjeżdżających z tyłu pojazdów, nawet z kilkudziesięciu metrów. Lampa rowerowa led jest rozwiązaniem dla każdego rodzaju rowerów. Nie jest ważne, czy posiadamy rower górski, czy też turystyczny, lampy ledowe są dopasowane do każdego rodzaju jednośladów. Mogą one mieć różne kształty, dzięki czemu znajdą coś dla siebie kobiety, mężczyźni, a nawet dzieci. Jeśli decydujemy się na zakup kompletu lamp (przedniej oraz tylnej) możemy liczyć na korzystny rabat. Koszt najtańszego zestawu lamp to około trzydziestu złotych, natomiast najdroższe komplety kosztują nawet dwieście pięćdziesiąt – trzysta złotych. Zatem to, jakie lampy wybierzemy jest w dużej mierze kierowane zasobnością naszego portfela. Jednakże warto zainwestować w ten rodzaj oświetlenia, ponieważ lampy ledowe emitują zdecydowanie najmocniejszy i najbardziej skoncentrowany strumień światła. Co bardzo się przydaje po zmroku, zarówno w mieście, jak i w terenie.

Lampy rowerowe są dostępne w sklepach stacjonarnych i internetowych, jednak oczywiście większy wybór zawsze mamy w internecie. Tam też możemy liczyć na nieco tańsze zakupy, nawet w przypadku znanych, renomowanych marek o globalnym zasięgu.