Nieruchomości

Kawalerka dla studenta

Udało mi się dostać na studia o których marzyłam. Nie wierzyłam, że mi się to uda, ponieważ było bardzo dużo osób na jedno miejsce. Nie wiem jakim cudem, może moje dodatkowe osiągnięcia dodały mi jakichś punktów do średniej wyników z egzaminu dojrzałości. Musiałam się więc przenieść do Rzeszowa.

Moje samodzielne mieszkanie w kawalerce

kawalerka do wynajęcia w RzeszowieNie było możliwości, żebym dojeżdżała z mojej małej miejscowości codziennie na zajęcia. Były to studia dzienne, a nie zaoczne. Tak więc jakaś kawalerka do wynajęcia w Rzeszowie by się przydała. Zaczęłam szukać i jeździć oglądać różne mieszkania. Znałam Rzeszów bardzo dobrze, ponieważ zawsze przyjeżdżam tu na większe zakupy do galerii. Na szczęście, ceny kawalerek nie były aż takie duże. Bałam się, że będę musiała zamieszkać w akademiku, a tego bym nie zniosła. Jestem bardzo spokojną osobą i nie w głowie mi huczne zabawy i imprezy. Jedna kawalerka szczególnie zwróciła moją uwagę. Po pierwsze ze względu na lokalizację. Nie musiałabym dojeżdżać autobusami na uczelnię, więc mogłabym trochę na tym zaoszczędzić. Mimo, że mieszkanie było w centrum, to nie było głośno, bo było położone w lekko odosobnionym miejscu. Zadbana kawalerka, umeblowana, wszystko czego mi potrzeba. Była w bardzo dobrym stanie, w środku aż pachniało. Cieszyłam się, że jest też balkon, bo moi palący znajomi nie będą musieli wychodzić przed blok. Od razu postanowiłam podpisać umowę wynajmu, bo nie chciałam innego mieszkania.

Jestem teraz szczęśliwą mieszkanką Rzeszowa. Moje mieszkanie bardzo mi się podoba, czuję się tutaj jak u siebie w domu rodzinnym. Mam pralkę, prysznic, kuchenkę gazową i kanapę. Oczywiście jakieś szafki, stoły i szafę też. Nie musiałam nic przywozić od siebie poza czajnikiem. Jestem bardzo zadowolona z kawalerki.