Zdrowie i uroda

Męczyły mnie uporczywe bóle kręgosłupa

 

Od dłuższego czasu miałam potworne bóle kręgosłupa. Nie wiedziałam czym są one spowodowane, dlatego udałam się do lekarza, który od razu zlecił mi wykonanie kilku badań. Po badaniach okazało się, że moje bóle spowodowane są tym, że mam siedzący tryb życia i praktycznie w ogóle nie ruszam się z domu. Dał mi on skierowanie na rehabilitację.

Zapisałam się na rehabilitację kręgosłupa

ból kręgosłupa rehabilitacjaZalecona mi przez lekarza rehabilitacja była bardzo prosta. Dostałam skierowanie na masaże rozluźniające kręgosłup oraz proste ćwiczenia fizyczne, które miały poprawić jego sprawność. Teraz, musiałam jeszcze tylko znaleźć odpowiednią przychodnię, które wykonuje takie zabiegi i jest profesjonalna, to znaczy pracują w niej prawdziwi lekarze rehabilitanci, a nie osoby po zwykłych kilkutygodniowych kursach. Poszukiwania odpowiedniego miejsca rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: ból kręgosłupa rehabilitacja, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć ośrodek, który specjalizował się w leczeniu i rehabilitacji przewlekłych i pooperacyjnych bólów kręgosłupa. Wielu poprzednich pacjentów chwaliło to miejsce, za krótki czas oczekiwania i profesjonalną kadrę rehabilitantów. Zdecydowałam się tam zapisać, ponieważ ośrodek mieścił się niedaleko mojego miejsca zamieszkania, co bardzo mi odpowiadało. Podobało mi się również to, że mogłam wybrać godziny zabiegów.

Dzięki temu mogłam tam po prostu wpadać po pracy na szybkie ćwiczenia i masaże. Już w następnym tygodniu rozpoczęłam rehabilitację i byłam z niej bardzo zadowolona. Bóle kręgosłupa, które do tej pory tak uparcie mnie męczyły, teraz minęły jak ręką odjął. Wystarczyły dwa tygodnie odpowiednich zabiegów, żebym poczuła się dużo lepiej. Z pewnością jeszcze wybiorę się do tego ośrodka na masaże lecznicze.