Zdrowie i uroda

Moje ulubione produkty do makijażu

Uwielbiam się malować i mogę śmiało powiedzieć, że makijaż to moja pasja. Pracuję jako makijażystka, a więc cieszę się, że udało mi się sprawić, że moje hobby stało się moim pomysłem na życie. Jak każda miłośniczka makijażu mam swoje ulubione produkty, których używanie oraz kupowanie sprawia mi najwięcej przyjemności.

Paletki stanowią największą część mojej kolekcji makijażowej

palety do makijażuMoimi ulubionymi produktami do makijażu są zdecydowanie palety. Mogę właściwie powiedzieć, że zbieram palety do makijażu, tak jak ludzie zbierają np. znaczki. Firmy kosmetyczne naprawdę starają się zachwycić swoich klientów i dbają o to by wnętrze takiej palety było dobre, a produkty były wysokiej jakości, ale nie zapominają też o tym bo te produkty do makijażu odpowiednio zapakować. Kiedy widzę jakąś ładną paletę, której opakowanie wygląda ładnie to po prostu muszę ją mieć. Nawet jeżeli kolory w takiej palecie są podobne do cieni, które mam już w swojej kolekcji. Lubię zarówno paletki wyłącznie do makijażu oczu, jak i te przeznaczone do np. konturowania twarzy. Mam też dużo takich palet, w których można znaleźć zarówno cienie do powiek, jak i produkty rozświetlające i bronzery. Najważniejsza jest dla mnie jakość tych produktów – nie używam kosmetyków, które mają słaby pigment i źle je się rozciera. Chcę żeby moja praca była łatwa i przyjemna, a więc inwestuję w paletki do makijażu, które spełniają wszystkie moje wymagania.

Rzadko kiedy wykorzystuję całą paletę do makijażu w czasie swojej pracy albo w trakcie własnego użytku, ale to nie zmienia mojego podejścia do kupowania nowych produktów do makijażu. Wiem, że wiele kobiet, i to niekoniecznie takich, które zajmują się makijażem profesjonalnie, również kupują nowe paletki do makijażu ze względu kolekcjonerskich i zdecydowanie nie widzę w tym niczego złego.