Edukacja

Monitor dotykowy dla naszej szkoły

 

Placówka, w której pracuję jest jedną z najlepszych w całym województwie. Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu, że moje lekcje cieszą się dużym zainteresowaniem uczniów, a nasze wspólne odkrywanie ciekawostek historycznych jest dla nich ciekawe.

Nowy monitor dotykowy w naszej szkolenia

monitory dotykowe dla szkółDzięki temu, że moje zajęcia cieszą się ogólnym zainteresowaniem, a wiedza, którą przekazuję jest wykorzystywana podczas różnego rodzaju konkursów oraz olimpiad historycznych, dyrekcja podjęła decyzję o przyznaniu nam kolejnych pomocy dydaktycznych. Moja placówka oświatowa zakupiła nowe monitory dotykowe dla szkół. Także do mojej klasy trafi jeden z nich. Uczniowie bardzo ucieszyli się z nowego zakupu i od razu wspólnie zaczęliśmy z niego korzystać. W pakiecie dostaliśmy także nowoczesne systemy edukacyjne, które ściśle były związane z historią. Na nowym monitorze mogliśmy odtwarzać różnego rodzaju bitwy oraz patrzeć, w jaki sposób zmieniała się Europa na podstawie kartografii. Monitor został zintegrowany z naszym szkolnym systemem internetowym, a dodatkowe funkcje znajdowały się w programach. Ponadto, dzięki nowemu urządzeniu mogłam także prezentować różnego rodzaju materiały, które znajdowały się na moim komputerze. Monitor świetnie sprawdził się na moich zajęciach. Również moi koledzy nauczyciele byli zadowoleni z tych nowoczesnych pomocy dydaktycznych, ponieważ monitory były także zainstalowane w sali biologicznej, chemicznej oraz w klasie językowej. Takie nowoczesne pomoce dydaktyczne bardzo pomogły nam w kształceniu młodych ludzi.

Praca nauczyciela historii sprawiała mi wiele satysfakcji. Dzięki temu, że moi uczniowie odnosili spore sukcesy w tej dziedzinie nagrodzono nas nowoczesnymi pomocami dydaktycznymi. Od tego czasu, lekcje historii stały się jeszcze ciekawsze oraz kreatywniejsze.