Usługi

Najlepszy transport HDS

Jestem właścicielem firmy budowlanej i często muszę walczyć o nowe zlecenia. Staję do przetargów prywatnych, a także państwowych firm i spółek. Ostatnio mi się bardzo poszczęściło. Udało mi się wygrać przetarg na budowę, która miała się zacząć niemal od razu po ukończeniu poprzedniej, zakontraktowanej przez moją firmę.

Jak wybrać firmę transportową?

transport hds - włocławekPotrzebowałem więc szybkiego i taniego transportu sprzętu i kontenerów socjalnych. Taki transport wymaga pojazdów wyposażonych w hydrauliczne dźwigi samochodowe. Droga była długa, bo aż z Poznania do Włocławka. Zwykle działałem w województwie małopolskim, więc musiałem poszukać nowej firmy transportowej. Wpisałem w wyszukiwarkę na telefonie hasło transport hds – włocławek i wyskoczyło mi kilka stron internetowych. Moją uwagę szczególnie przykuła firma, która oferowała szybki załadunek i rozładunek towarów różnego rodzaju, czyli mogłem zlecić im przewóz i kontenerów i urządzeń budowlanych. Oferowane przez tę firmę pojazdy miały skrzynie ładunkowe o wielkości do niemal trzech metrów, o maksymalnej ładowności 24 ton. Dodatkowym atutem są niskopodwoziowe przyczepy, które pozwalają na bezpieczne i precyzyjne ustawianie przewożonego towaru. Bardzo mi zależało na tym, żeby mój sprzęt został potraktowany z największą ostrożnością. Wszelkie uszkodzenia mogły mnie narazić na wysokie straty. Maksymalny wysięg dźwigu to 27 metrów, dzięki czemu były w stanie załadować największe posiadane przeze mnie maszyny. Nie musiałem dalej szukać, zdecydowałem się skorzystać z usług tej dokładnie firmy.

Okazało się, że nie mogłem wybrać lepiej. Pracownik operujący dźwigiem delikatnie ułożył sprzęty przeznaczone do przewozu na przyczepach. Transport przebiegł bez żadnych problemów, mój sprzęt dotarł na miejsce cało, w ciągu 24 godzin. Myślę, że nie mogłem wybrać lepiej.