Edukacja

Obozy językowe w Londynie i Indie

obozy językowe londyn

Moja rodzina od zawsze uwielbiała dalekie podróże. Niestety w ostatnim czasie nie mieliśmy na to wystarczająco dużo dostępnych środków i wiedziałem, że czekają nas puste lata. Na szczęście jeszcze tego samego roku znalazłem lepszą pracę i moje zarobki się unormowały.

Londyńskie obozy językowe w zeszłym roku

obozy językowe londynStać mnie było na przyzwoite życie. Przed wakacjami musiałem jakoś zaplanować czas. W zeszłym roku moje dzieci wybrały dla siebie obozy językowe londyn. Zdziwiłem się, że podjęli taką decyzję, ponieważ nigdy nie przypuszczałem, że chcą się rozwijać właśnie w takim kierunku. Oczywiście byłem zadowolony, że chcą postawić na swoją edukację. Taki normalny obóz językowy okazał się dla nich nie zwykłą przygodą i zobaczyłem ich szybkie postępy w nauce. Teraz jednak chciałem ich zachęcić do większego odpoczynku. Niestety moja małżonka nadal uważała, że nasze dzieci nie powinny robić nic na siłę. Dla niej wyjazdy językowe były czymś ważnym i chciała aby tak zostało. Ja nie wiedziałem co mam o tym sądzić, ponieważ liczyłem na to, że chcą spędzić czas wraz z rodziną. Moim zdaniem Indie były dla nasz czymś lepszym i bardziej egzotycznym. Stwierdziłem, że moglibyśmy tam spędzić miło czas. Francuski we Francji, które oferowało nam biuro podróży był trochę drogi i zdziwiła mnie ta cena. Na pewno chcieli wynagrodzić to swoim nauczycielom. Nawet zwykłe kursy niemieckiego w Niemczech bywają uciążliwe. Ostatecznie każdy z nas wybrał Indie. Ten czas postanowiliśmy spędzić rodzinnie. Nasze biuro oferowało idealną ofertę dla wszystkich.

Dzieci również mogły mieć coś dla siebie. Najbardziej interesowała mnie ta inna i egzotyczna kultura. Tam ludzie żyją trochę w inny sposób i mają zupełnie inne obyczaje. Taka przygoda mogłaby nas wszystkich naprawdę sporo nauczyć.