Dom

Pochwaliłam się sauną w domu

 

Mój mąż kiedyś był niezamożnym człowiekiem, ale widziałam w nim ogromny potencjał i wiedziałam, że w przyszłości osiągnie spory sukces. Koleżanki w to nie wierzyły, ale ja swoje wiedziałam. W końcu zdecydowałam się wyjść za niego za mąż.

Nowoczesna sauna w domu

sauny nowoczesneDziesięć lat po ślubie nadal przyjaźniłam się z tymi samymi dziewczynami. Znałyśmy się od szkoły podstawowej i to była bardzo długa znajomość. Mój mąż oczywiście wbrew przekonaniom koleżanek odniósł sukces zawodowy. Został dyrektorem finansowym i zarabiał zupełnie inne pieniądze. Kupiliśmy dom za miastem i sama go mogłam urządzić. Zawsze podobały mi się sauny nowoczesne w domach i namówiłam męża na to rozwiązanie. Nigdy nie zapraszałam do siebie koleżanek, ale tym razem postąpiłam inaczej. Chciałam nie tylko pochwalić się nowym domem, ale sauną, której żadna z nich nie miała. Spotkałyśmy się w mieście. Powiedziałam, że zabieram je do sauny i były zachwycone. Kiedy zaparkowałam przed domem to były zaskoczone, że w takie miejsce je przywiozłam. Wyjaśniłam, że to mój dom a w środku posiadam nowoczesną saunę, na którą z ochotą je zaprosiłam. Koleżanki były zachwycone i chętnie skorzystały z sauny. Maria powiedziała, że dobry mąż mi się trafił i zrozumiała w końcu dlaczego wierzyłam, że Jarek do czegoś w życiu dojdzie. Miałam życie, o jakim wiele kobiet mogło pomarzyć. Nawet zrezygnowałam z pracy, ponieważ mój mąż zarabiał tak dużo, że nie musiałam więcej pracować. Byłam bardzo zadowolona, że życie tak właśnie mi się ułożyło.

Koleżanki odwiedzały mnie raz w tygodniu i zawsze korzystałyśmy z sauny. Po roku wybudowaliśmy basen w ogrodzie i mieliśmy więcej atrakcji do zaoferowania. Ja otworzyłam własny salon kosmetyczny, ponieważ potrzebowałam dodatkowego zajęcia dla siebie.