Wnętrze

Podświetlane lustro łazienkowe na wymiar

Golenie się nie należy do moich ulubionych czynności. Staram się zawsze to robić jak najdokładniej, jednak zawsze pominę jakiś mały fragment mojej twarzy. Ostatnio doszedłem do wniosku, że może wpływ na to mieć oświetlenie, jakie jest w mojej łazience. Jest bowiem ono tak umieszczone, że na mojej twarzy podczas patrzenia w lustro pojawiają się małe cienie.

Lustro z podświetleniem na wymiar

duże lustro z podświetleniem led na wymiarZdecydowałem się więc coś zrobić z oświetleniem swojej łazienki, aby golenie się było wygodniejsze oraz bardziej efektywne. Nie chciałem jednak pozbywać się lamp, które już wcześniej były w tym pomieszczeniu, ponieważ ich estetyka bardzo mi się podoba. Postanowiłem więc zmienić coś innego. W mojej łazience pojawiło się więc duże lustro z podświetleniem led na wymiar. Chciałem, aby było ono w pełni dopasowane do mojej łazienki, dlatego zdecydowałem się na spersonalizowany model. Myślę, że była to bardzo dobra decyzja, ponieważ dzięki niemu moja łazienka stała się o wiele bardziej praktyczna. Nowe lustro nie tylko wygląda o wiele lepiej, ale również sprawia, że golenie się jest dla mnie o wiele bardziej wygodne. Nie spodziewałem się, że lepsze oświetlenie twarzy może mieć tak duże znaczenie. Okazało się jednak, że kiedy mam dobrze oświetloną twarz, mogę się ogolić o wiele dokładniej i przychodzi mi to z łatwością.

Oświetlenie led skierowane na twarz sprawia, że golenie stało się o wiele wygodniejsze oraz bardziej efektywne. Dzięki niemu mogę się dokładnie ogolić, ponieważ wszystko rewelacyjnie widzę w lustrzanym odbiciu. Poza tym nowe lustro wygląda bardzo dobrze, ponieważ idealnie pasuje do reszty wyposażenia mojej łazienki. Myślę więc, że był to bardzo dobry zakup, ponieważ teraz moja łazienka o wiele bardziej mi się podoba, bo jest bardziej praktyczna.