Ślub i wesele

Pokaz barmański atrakcją weselną

atrakcje weselne

Idąc ze znajomymi po stresującym tygodniu pracy do knajpy zastanawiamy się jaki alkohol wybrać. Oferta drinków w barach jest bardzo bogata, a my przeważnie nie potrafimy zdecydować się na nic od razu. W związku z tym bierzemy najbardziej znane bądź najtańsze.

Atrakcje weselne w Koninie rosną na sile

atrakcje weselneJako, że atrakcje weselne-Konin narastają na sile i robią się coraz bardziej wymyślne ostatnio na popularności, szczególnie wśród par młodych z Poznania zyskują pokazy barmańskie. Polegają one na tym, że wynajmuje się barmanów, około dwóch, trzech. Panom (lub paniom, których absolutnie nie dyskryminujemy) trzeba zapewnić alkohol. Wiadomo, że im szerszy zakres alkoholu tym lepiej dla atrakcyjności całego pokazu. Panowie na naszych oczach rzucają do siebie shakery, w których mają soki i alkohole. Co lepsi barmani lub barmanki dodatkowo robią to wszystko w rytm muzyki. Pokazy takie zawsze cieszą panów, którzy w głównej mierze są fanami różnych wytrawnych alkoholi, takich jak rum czy whisky. Warto jest skorzystać z usług barmanów polecanych przez pary bądź gości weselnych, którzy już widzieli ich przy pracy. Od siebie takie firmy dodają lód do wszystkich drinków, aby jeszcze lepiej smakowały. Bardzo ważnym aspektem jest to, aby barman nie miał miny, jakby pracował za karę.

Dobrze byłoby zobaczyć na jego twarzy zaangażowanie w to, co robi. Jak opisuje jedna para z Bydgoszczy oni zdecydowali się na usługę barmańską, gdy organizowali urodziny dla dzieci. Absolutnie, barman nie podawał dzieciom alkoholu, a miksował w shakerach soczki dla nich z owoców.