Dom / Ogród

Pomoc projektanta wnętrz

 

Od dawna zastanawiałam się nam całkowitą odmianą mojego mieszkania. Wnętrze nie należało do najbardziej nowoczesnych, a mnie znudziły już obecne w nim barwy, czy dodatki. Pragnęłam dodatkowo wdrożyć kilka nowych rozwiązań, jednak musiałam przyznać, że nie byłam w stanie całkowicie sama stworzyć projektu, który wart byłby realizacji. Tak też trafiłam na projektanta wnętrz.

Jak wygląda praca projektanta wnętrz?

znany dobry projektant wnętrz - PoznańStwierdziłam, że muszę koniecznie znaleźć osobę, która pomoże mi stworzyć idealny projekt, a następnie wdroży go w życie. Wydawać by się mogło, że nie jest to trudne, jednak rzeczywistość pokazała mi, iż pomóc może tylko znany dobry projektant wnętrz – Poznań jest jednak miastem, w którym prężnie działał taki specjalista. Udało mi się znaleźć do niego kontakt na portalu społecznościowym. Szybko nawiązała się rozmowa i przeszliśmy do pracy nad projektem. Zostałam dokładnie wypytana o to, jakie style preferuje, co chciałabym zmienić, jakie rozwiązania mogłyby mi się spodobać, a następnie ustaliliśmy termin kolejnego spotkania, na którym zostanie mi przedstawiony wstępny projekt. Do wstępnego projektu mogłam nanosić poprawki, jednak nie było ich wiele. Projekt dokładnie przedstawiał to, czego oczekiwałam, w związku z czym mogłam przystąpić do jego realizacji. Przyznam szczerze, że obawiałam się, iż cena za taką usługę będzie naprawdę wysoka, ale na szczęście się myliłam. Okazało się, że za niewielką opłatą otrzymałam doskonały projekt, który mogłam realizować z pomocą projektanta.

Obecnie jestem zadowolona z uzyskanego efektu. Moje mieszkanie nigdy nie było tak nowoczesne, efektowne w praktyczne zarazem. Jestem pewna, ze jeszcze nie raz w swoim życiu skorzystam z usług projektanta, a także każdemu z moich znajomych polecę tego, z którego usług ja korzystałam. Projektant wnętrz z Poznania okazał się strzałem w dziesiątkę!