Maszyny i urządzenia

Problemy z zębami i szczoteczka soniczna philips

szczoteczka soniczna philips

Od zawsze miałam bardzo słabe zęby. Próbowałam już wszystkiego żeby je wzmocnić, ale nic nie skutkowało. Piłam dużo mleka i jadłam produkty posiadające dużo wapnia, żeby moje zęby były zdrowsze. Brałam nawet wapń w tabletkach. Wierzę, że coś mi to dało, jednak na pewno nie wpłynęło to na wygląd moich zębów.

Pomocna szczoteczka soniczna philips

szczoteczka soniczna philipsPoszłam więc w drugą stronę. Zrezygnowałam ze słodyczy w czym pomogła mi wyciskarka hurom, bo robiłam sobie w niej koktajle jako przegryzki, między posiłkami. Może to cukier sprawiał, ze będą były w gorzej kondycji, a jak go wyeliminuję to będzie lepiej. Na pewno dużo to dało, bo nie narzekałam już tak na dziury w zębach i ich ból. Jednak nadal sytuacja nie była idealna. Chodziłam często na piaskowanie zębów, żeby pozbyć się osadu i kamienia, powodującego choroby zębów i dziąseł. Wtedy też dentystka powiedziała mi, ze może szczoteczka soniczna philips byłaby mi pomocna. Jeśli zwykła szczoteczka sobie nie daje rady, nawet jak dobrze i regularnie dwa razy dziennie szczotkuję zęby to może trzeba zastosować inne rozwiązanie. Taka szczoteczka elektryczna oral b czy inna miałaby mi w tym pomóc. Może dokładniej i lepiej usunie osad z moich zębów, a przez to będę rzadziej chodziła do dentystki. Postanowiłam spróbować. Tam gdzie kupiłam swój inhalator akurat nie mieli takiej szczoteczki, a ceny z drogeriach były bardzo wysokie i nie opłacało się tam ich kupować.

Moja mama kupowała jednak nebulizator dla swojej przychodni i kupiłam mi też szczoteczkę. To był dobry wybór. Moje żeby już od pierwszego stosowania wydawały się jaśniejsze i lepiej doczyszczone. Teraz nie wyobrażam sobie, ze miałabym używać zwykłej szczoteczki.