Turystyka

Prowadzę sklep z najlepszymi walizkami puccini

Kiedyś to handlowałam na targowisku i nie ukrywam sporo dało się zarobić. Teraz jednak jestem poważną i bardzo przedsiębiorczą kobietą, która prowadzi własny salon sprzedażowy z markowymi produktami. Jestem ceniona i bardzo lubiona wśród klientów.

Sprzedaję dużo najlepszych walizek puccini

puccini - najlepsze walizkiU mnie w sklepie można dostać takie marki jak puccini – najlepsze walizki są od tego producenta i klienci chętnie je kupują. Ja sama mam w domu taką walizkę i mogę potwierdzić, że sprawdza się doskonale nawet w bardzo długiej podróży. Początkowo sprzedawałam również torebki damskie i torby męskie. Największym zainteresowaniem jednak cieszyły się zawsze walizki i to na nich się skupiłam. Mam same najlepsze walizki, na które zawsze daję dwuletnią gwarancję. Handlując na bazarze to nie miałam takich markowych produktów. Jakieś torby z różnych firm sprzedawałam i to tylko takie najtańsze. Teraz mogę poszczycić się tym, że prowadzę wysokiej klasy sklep, który odwiedza różna klientela. Często też zaglądają do mnie mężczyźni. Zakupują u mnie walizki nie tylko dla siebie, ale również dla swoich żon czy dzieci. Mam też takie walizki dla dzieci, które są przystosowane typowo do maluchów. Mój syn także z takiej korzysta i zawsze jest zachwycony. W otwarciu sklepu pomagał mi mąż. To on ma takie znajomości, ponieważ jest poważnym biznesmenem z licznymi znajomościami na terenie całego kraju. Dał mi namiar na producenta, którego zna bardzo dobrze i tak wszystko się zaczęło. Mężowi w zasadzie zawdzięczam bardzo dużo.

W ten weekend postanowiłam obniżyć wszystkie ceny. Raz na jakiś czas przeprowadzam taką akcję, żeby wyprzedać cały towar. Zamawiam później kolejną, świeżą turę i często pojawiają się w niej różnego rodzaju nowości. Klienci to bardzo cenią.