Przemysł

Prowadzenie wózków do farszu

Praca w przetwórstwie mięsnym wcale nie oznacza jedynie wykonywania zadań bezpośrednio powiązanych z kontaktem z żywnością. W moim przypadku, jest to pilnowanie, by wszystko na produkcji odbywało się we właściwy sposób i aby nigdy nie zabrakło niczego, co jest potrzebne pracownikom do prawidłowego wykonywania pracy. A tak się złożyło, że w ostatnim czasie czegoś zabrakło i musiałem interweniować.

Zapotrzebowanie na wózki do farszu

wózek do farszuBardzo ważne jest to, by w miarę możliwości ułatwiać pracę ludziom w miejscach, gdzie jest to możliwe. Daje to momenty na odpoczynek od wysiłku fizycznego, jak i przyspiesza niektóre z obowiązkowych zadań. Jednym z takich właśnie urządzeń, które może nie wyglądają na jakoś specjalnie przydatne, ale takie zdecydowanie są, jest wózek do farszu. Jest to specjalny wózek, którym można przewozić żywność, a który jest dosłownie zbawieniem dla naszej pracy, ponieważ pozwala na przetransportowanie dużych ilości ciężkiego produktu z jednego punktu produkcji czy magazynu do drugiego, który może być znacznie oddalony. I się okazało, że istnieje pilna potrzeba zamówienia właśnie kolejnego takiego wózka, bo obecna ich liczba powoduje, że praca czasami u nas się zatrzymuje i tracimy przez to szansę na zwiększenie produkcji. Skontaktowałem się z producentem, z którym już wcześniej współpracowaliśmy i zamówiłem wózek, który miał nam pomóc pozbyć się obecnych problemów.

Zamówienie zostało zrealizowane tak profesjonalnie jak do tej pory, więc dodatkowy wózek w bardzo krótkim czasie ponownie pojawił się u nas na produkcji i mógł być wykorzystywany przez pracowników. Właśnie dlatego uważam, że należy utrzymywać współpracę z firmami czy producentami, którzy już potwierdzili swoją niezawodność i można na nich liczyć.