Sport

Szukam wyjątkowych atrakcji dla dziecka na imprezę

W naszej firmie dość dba się o dzieci pracowników. Zawsze organizowane są mikołajki czy kupowane prezenty na święta. Mamy na to przeznaczony dość spory budżet. Osobiście odpowiadam za o wszystko i samodzielnie planuję różne atrakcje dla maluchów.

Na imprezie u dziecka było wiele wyjątkowych atrakcji

wyjątkowe atrakcje na imprezy dla dzieciNiedawno też powstało przedszkole dla dzieci naszych pracowników, które znajduje się na terenie zakładu pracy. Dzięki temu rodzice mogą spokojnie zaprowadzać i odbierać swoje pociechy. W czerwcu będzie dzień dziecka i muszę coś wymyślić na tę okazję. Interesują mnie bardzo wyjątkowe atrakcje na imprezy dla dzieci, których jeszcze nigdy wcześniej nie było. Ma to być coś unikatowego. Nie bardzo wiedziałam jak się za to wszystko zabrać i postanowiłam uzyskać pomoc od koleżanki. Pracuje ona w parku dla dzieci, który zawsze organizuje różne imprezy i ma w tym zakresie mnóstwo doświadczenia. Zakup prezentów czy zorganizowanie imprezy w jakimś punkcie dla dzieci to żaden problem. Teraz impreza miała odbyć się na placu przy firmie i przedszkole ma również brać w tym udział. Oczywiście prezenty dla dzieci także są przewidziane, ale to już żaden problem. Koleżanka na szczęście podsunęła mi mnóstwo pomysłów na wyjątkowe atrakcje na imprezy dla dzieci i już wiedziałam od czego zacząć. Obliczyłam wszelkie koszty i poszłam z tym projektem do prezesa. Oczywiście był pod wrażeniem mojej inicjatywy i pochwalił mnie. Zajęłam się od razu przygotowaniami, ponieważ zostało już niewiele czasu do dnia dziecka.

Przedszkole również zaangażowało się w ten projekt i impreza była bardzo udana. Wszystkie dzieciaki były szczęśliwe i bawiły się wyśmienicie. Podołałam kolejnemu zadaniu i sama jestem z siebie bardzo zadowolona. Następnym razem będzie łatwiej.