Sport

Trener osobisty popularny w Warszawie

trener osobisty

Niedawno otworzył w Warszawie swoje miejsce pewien nowy trener osobisty. Szybko zaczęły o nim krążyć plotki. W sumie nie wiem dlaczego tak się stało, bo niczym się szczególnym nie wyróżniał. Plotkowano jednak na temat jego umiejętności oraz życia rodzinnego.

Warszawski trener osobisty był z Brazylii

trener osobistyBył bowiem obcokrajowcem, miał śniadą cerę i panie zaczęły się zastanawiać, czy ma dziewczynę albo żonę. Trener osobisty warszawa, o którym piszę, przyjechał do nas z Brazylii i miał piękne, umięśnione ciało. Nie musiał więc długo czekać na klientki, które całymi tabunami zapisywały się na zajęcia do niego. Trener personalny z Warszawy, który miał swoją działalność kawałek dalej, niestety szybko poszedł w odstawkę. Okazało się, że urok osobisty ma bardzo duże znaczenie. Tamten trener personalny także był niczego sobie, ale panie częściowo przeniosły się na zajęcia do Brazylijczyka. Okazało się jednak, że te, które liczyły na jakąś bliższą zażyłość z trenerem, nie miały na co liczyć. Miał on piękną żonę, którą uwielbiał. Był tak naprawdę wzorem męża. Każda chciałaby takiego mieć. Trener osobisty pozostał więc trenerem, ale i tak wiele klientek go uwielbiało i nie przestało chodzić na zajęcia z tego powodu, że nie mogły już na niego zastawić swoich sideł. Miało to wszystko pozytywny skutek, bo nawet część tych pań, które nie przejmowały się dotąd swoim wyglądem, postanowiły zmienić nieco nawyki i mniej siedzieć, a więcej się ruszać.

Był więc to wpływ bardzo pozytywny. Nadal zresztą tak jest, że wiele kobiet w okolicy stara się wyglądać lepiej i przede wszystkim zmierzać w stronę aktywności.