Zdrowie i uroda

Warto wybierać się do sprawdzonej kosmetyczki

kosmetyczka

Moja teściowa to bardzo elegancka kobieta. Teściowa z teściem mieszkają w szczecinie i w związku z tym dość często ich odwiedzamy, gdyż mieszkamy około dwadzieścia kilometrów dalej.

Kosmetyczka i zabiegi na różne pory roku

kosmetyczkaZawsze jest bardzo elegancko ubrana. Nie mówiąc już o tym, że zawsze ma dyskretny makijaż i zrobione henną brwi. Zawsze ma także bardzo dobrze ułożone włosy. W sumie teściowa dobrze wygląda nawet wtedy gdy idzie rano do sklepu po bułki. W sumie ona już po prostu taka jest, że wygląd jest dla niej bardzo ważny. W sumie salon kosmetyczny to jej drugi dom. Jednak nie robi nigdy jakiś inwazyjnych zabiegów. Po prostu lubi zrobić masaż twarzy i położyć jakąś dobrą maseczkę. Raz do roku jest mezoterapia jako taki zabieg odświeżający skórę po lecie. Wiosną robiona jest mikrodermabrazja by już wtedy przygotować skórę na dodatkową porcję słońca. Teściowa i kosmetyczka Szczecin po takim czasie są dobrymi znajomymi. W sumie dzięki temu teściowa ma także dosyć znaczne upusty na te wszystkie zabiegi. W tym roku była też depilacja laserowa pach. W sumie ja też kiedyś zastanawiałam się na tym by zrobić taką depilację laserową. Jednak ostatnio tak prawdę mówiąc nie mam czasu na nic. Nawet często nie mam czasu by wydepilować brwi i robię to wtedy gdy ich wygląd jest naprawdę nie do przyjęcia nawet przez mnie. Teściowa zawsze powtarza mi, że o siebie trzeba dbać, bo nikt inny tego za mnie nie zrobi. I to w jaki sposób dbam teraz o siebie i o swoją skórę odbije się w przyszłości. Pewnie teściowa ma trochę racji w tym co mówi. Jednak ona jest na emeryturze i ma czas na wiele rzeczy.

Ja za to jestem młodą, pracującą matką i naprawdę czasem nie wiem w co mam włożyć ręce. W sumie może gdyby czasem teściowa zajęła się wnukiem to ja miałabym czas aby zająć się wreszcie trochę sobą.