Edukacja

Wybrałam drewniane krzesła do szkoły

Kiedy w naszej wsi zdecydowano się w końcu na wybudowanie szkoły to ta informacja mnie cieszyła. Byłam dyrektorką w innej szkole i miałam zostać przeniesiona do tej nowej. Pasowało mi to, ponieważ do pracy miałam o wiele bliżej niż dotychczas.

Drewniane krzesła w każdej klasie

drewniane krzesło szkolne regulowaneKiedy już stał budynek to zostałam poproszona o wybranie mebli do szkoły. Schlebiało mi to, ponieważ czułam, że mam coś do powiedzenia w tej kwestii. Od razu zdecydowałam się na krzesła regulowane, ponieważ one zapewniały uczniom wyższy komfort. Takie drewniane krzesło szkolne regulowane było najlepszym wyborem a wiedziałam o tym, ponieważ w innych szkołach już były takie krzesła i dzieciom siedziało się na nich bardzo dobrze. Krzesła dodatkowo posiadały wygodne oparcia na łokcie i mało który z uczniów miał problemy z kręgosłupem. Moja decyzja o takich krzesłach od razu została zaakceptowana. Znalazłam nawet producenta, który zgodził się sprzedać swoje krzesła szkolne w niższej cenie z uwagi na wielkość zamówienia. Pozostałe meble wybrałam standardowe, ponieważ nie miało to większego znaczenia. Kiedy już szkoła została urządzona, to przeszłam się, żeby wszystko zobaczyć i upewnić się, że niczego nie brakowało. W szkole wyglądało doskonale a drewniane krzesła w każdej klasie cieszyły moje oczy. Dzieciaki będą miały bardzo wygodnie i dzięki temu też nauka będzie im lepiej szła. Na spotkaniu z rodzicami poinformowałam ich, że w klasach były bardzo wygodne krzesła we wszystkich klasach.

W pierwszym roku zapisało się do naszej szkoły mnóstwo dzieciaków i były to także osoby z pobliskich wiosek. Dobrze, że u nas ta szkoła powstała, ponieważ również dzieciaki miały o wiele bliżej a to było najważniejsze. Jako dyrektorka szkoły dbałam o wszystko należycie.