Zdrowie i uroda

Zajmuję się produkcją prześcieradeł jednorazowych

Od dzieciaka jestem przedsiębiorcy. W szkole sobie świetnie radziłem i nawet wtedy zarabiałem jakąś kasę. Sprzedawałem kolegom naklejki, które bardzo im się podobały i mama zawsze powtarzała, że ze mnie to jakiś wielki biznesmen będzie.

Na moje prześcieradła wpływają zamówienia nawet z zagranicy

prześcieradła jednorazoweMama naturalnie miała rację, bo kiedy ukończyłem naukę w szkole to otworzyłem własne przedsiębiorstwo produkcyjne. Prowadzę również sklep internetowy i przyznam, że radzę sobie w tej branży jak nikt. Sporo mi zajęło zanim się wybyłem ale było zdecydowanie warto. W moim przedsiębiorstwie produkowane są prześcieradła jednorazowe, na które dostaję zamówienia nawet od zagranicznych firm. W sklepie to nawet jest możliwość wyboru zakupów w języku angielskim, gdzie klient może spokojnie złożyć zamówienie. Dostawy realizuję raz w tygodniu i wszyscy są zadowoleni. Na prześcieradła jednorazowe jest spore zapotrzebowanie. Nie tylko hospicja czy szpitale do mnie się zgłaszają. Coraz częściej właściciele hoteli podejmują ze mną współpracę. Takie prześcieradła jednorazowe są bardzo wygodne i można przy tym zaoszczędzić na prawdę sporo pieniędzy. Nie trzeba prać i inwestować w środki czystości. Z klientami zagranicznymi to bardzo szybko zacząłem współpracować. Wystarczyło, że pojechałem na targi handlowe do Berlina i tam zaprezentowałem swoje prześcieradła jednorazowe. W moim przedsiębiorstwie to każdy przykłada się do jakości i dzięki temu moja pościel jest bardzo dobra jakościowo. Nie miałem jeszcze żadnej reklamacji.

Mój brat zaoferował mi wejście w spółkę. Ma mnóstwo ciekawych pomysłów, które pozwolą nam obu zarabiać jeszcze większe pieniądze. Pomysł jest godny uwagi i sądzę, że już wkrótce połączymy nasze siły. świat stoi dla nas otworem.